Zdrowe i kolorowe śniadanie w przedszkolu

W dniu 9 grudnia 2015r. dziewczynki z kl.6c uczestniczące w innowacji "Zdrowo i kolorowo" pod opieką Danuty Maćkowiak udały się z wizytą do przedszkola "Wesoła stacyjka".

Dziewczynki postanowiły przekazać swoją wiedzę na temat zdrowej diety dzieciom z przedszkola i wspólnie z nimi przygotować zdrowe śniadanie.

Dzieci pracowały w grupach pod opieką  starszych koleżanek.

Przedszkolakom bardzo podobały sie zajęcia. Mogły samodzielnie przygotować kolorowe i zdrowe kanapeczki, na deser zajadały paprykę, sałatę, ogórki i rzodkiewki.

Na zakończenie dziewczynki z klasy 6c obdarowały swoich podopiecznych medalami, które wcześniej samodzielnie wykonały.

Przedszkolaki pożegnały się z nami przepięknym układem tanecznym, który przygotowały  razem ze swoimi wychowawczyniami.

Zdjęcia: Zdrowe i kolorowe śniadanie w przedszkolu