W czerwcu Krasnoludki niecierpliwie wyczekiwały zbliżającego się lata. W pierwszym tygodniu poznaliśmy jego pyszne smaki. Codziennie na zajęciach dzieciom towarzyszyły różne owoce. Wielu z nich udało się nawet skosztować. Najwięcej radości sprawiło przedszkolakom wspólne robienie lemoniady.

Kolejne tygodnie minęły na przygotowywaniu się do nadchodzących wakacji. Krasnoludki ochoczo opowiadały o swoich wakacyjnych planach. W trakcie zajęć poznaliśmy sposoby bezpiecznego przebywania na słońcu oraz rzeczy, które warto spakować ze sobą do walizki. Dzieci mówiły o znanych przez siebie środkach transportu, którymi można wybrać się na wypoczynek. Każdą wolną chwilę przedszkolaki z radością spędzały na świeżym powietrzu.

krasnale czerwieckrasnale czerwiec2krasnale czerwiec 3