Drodzy Rodzice i kochane Przedszkolaki! :)
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszego zaangażowania w wykonanie bardzo kreatywnych instrumentów muzycznych! :)

Uwaga! Uwaga! Uwaga!
Przed nami wielka powaga.
Przed nami wielkie zdarzenie,
Nie żadne tam marudzenie!
Niebawem wszystkie dzieciaki,
Zmienią się w „Przedszkolaki”!

Co ma się stać niech się stanie – UROCZYSTE PASOWANIE!!

12 października 2017r. nasze przedszkolaki przeniosły się do barwnej krainy dźwięków, aby wspólnie bawić się muzyką. Tank Drum, bębenek, talerze czy tamburyno to tylko niektóre instrumenty, które dzieci mogły poznać i usłyszeć na żywo.

Dziś w naszym przedszkolu przyjemność z nietypowej aktywności fizycznej, jaką jest Zumba czerpały wszystkie grupy przedszkolne.
Zajęcia z Zumby przeprowadziła zaproszona instruktorka Zumby – Pani Iwonka. Dzieci zapatrzone nieustannie w prowadzącą tańczyły i śpiewały znane im piosenki w radosnej atmosferze wraz z nauczycielami.

W dniu 17.10.2017r wszystkiego grupy przedszkolne wybrały się na autokarową wycieczkę do Muzeum Rolnictwa w Szreniawie. Na terenie muzeum dzieci obejrzały różne rodzaje wozów i zaprzęgów konnych, które kiedyś ludzie używali jako środki transportu.

Drodzy Rodzice!!! :)

Nasz przedszkole przyłączyło się do akcji Społecznej Fundacji Ludzie dla Ludzi pod nazwą "TALERZYK" promocja prawidłowych zasad żywienia wśród Rodziców Dzieci w wieku przedszkolnym.

Kochani Rodzice!
30 listopada 2017r. (czwartek) w naszym przedszkolu obchodzić będziemy "Andrzejki"!! :)

Kochani Rodzice!
Serdecznie zapraszamy na Wieczór Adwentowy w Wesołej Stacyjce! :) 5 grudnia 2017 o godz 15:30 - musicie być z nami! :)

15.11.2017r Wesołą Stacyjkę po raz kolejny odwiedził Teatrem Cieni "Latarenka". Tym razem mieliśmy okazję zobaczyć spektakl pt.: "Misowe mruczanki", a każde dziecko mogło ukołysać przy nich do snu swojego misia.