Drodzy Państwo!
Informujemy, że dyżur wakacyjny w Wesołej Stacyjce oraz zerówce rozpocznie się
od 1 lipca 2020 do 14 lipca 2020
i następnie
od 3 sierpnia 2020 do 31 sierpnia 2020.
Informacje dotyczące rekrutacji na dyżur wakacyjny podamy w późniejszym terminie.

Informujemy, że w okresie od dnia 6 maja 2020 do dnia 24 maja 2020 w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 przedszkole oraz zerówka będzie zamknięte.

Drodzy Rodzice,

informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020 w sprawie szczególnych rozwiązań  w okresie czasowego funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 z dniem 24 marca zmieniona zostanie organizacja realizacji zadań przedszkola.

Zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość będą  realizowane z wykorzystaniem środków  komunikacji elektronicznej, drogą e-mailową. Na bieżąco będziemy informować  Państwa o dostępnych materiałach i możliwych formach ich realizacji przez dziecko w domu.

Beata Palacz

NASI SPONSORZY:

Zastępca Prezydenta Miasta Poznania Pan Mariusz Wiśniewski

Automobilklub Wielkopolski

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju

Veolia Poznań S.A.

Wielkopolski Park Narodowy

Muzeum Pracownia Literacka Arkadego Fiedlera

Estrada Poznańska

Organizatorzy konkursu plastycznego na plakat miejski „Czyste powietrze wokół nas - nasz wspólny skarb” składają  najserdeczniejsze podziękowanie za ufundowanie nagród dla zwycięzców.

Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim darczyńcom, którzy swoim dobrym sercem i zaangażowaniem materialnym sprawili, że nasz projekt odniósł sukces. Życzymy wielu osiągnięć  w życiu osobistym i zawodowym!

Dyrektorzy, Nauczyciele oraz Przedszkolaki z Dębca i Świerczewa

Zapraszamy na drzwi otwarte naszego przedszkola!

Zapraszamy rodziców dzieci nowo przyjętych do naszego przedszkola na spotkanie organizacyjne

Harmonogram wydarzeń CZERWIEC 2019

Przedszkole „Wesoła Stacyjka

Harmonogram wydarzeń maj 2019

Przedszkole „Wesoła Stacyjka

We wtorek 21 marca 2019r wszystkie przedszkolaki z Wesołej Stacyjki wraz ze swoimi Paniami świętowały Pierwszy Dzień Wiosny.